September 2011

I'm sorry.

30. september 2011 at 17:39 | Pettrush |  My experiences
Ahoj. Vím, mohli jste to čekat každou chvíli, chci si dát chvilku pauzu od blogu.. Nemám ani čas, je za mnou měsíc školy, a já se musim učit, moc dobrý známky zatím nemám...
Nebudu si rušit blog..
Prostě 'odcházím' a zase za nějaký čas se vrátím..
Mějte se hezky.
A ať Vás blog baví, mě teda docela přestal..

Have a nice time..;)

Nikdy nepochopim řidiče autobusu!

19. september 2011 at 17:38 | Pettrush |  My experiences
Ahoj. Proč tento název?? Protože prostě :P.
Jsem jela ze školy, a pohádala jsem se s řidičem :D.
Tady máte jak to přibližně vypadalo...
Já: Dobrý den, poloviční.
Řidič: Čůůs, hmm průkazku?
Já: Cože?? :D. Prosim vás poloviční.
Řidič, průkazku!
Já: Neječte na mě! A kde jí mám jako vzít?
Řidič: Ti jí vydaj u okínka.
Já: Možná tak párek v rohlíku.
Řidič: To je novej zákon.
Já: Od kdy?
Řidič: Od září.
Já: Tak proč jsem v pátek mohla jet bez průkazky :D.
Řidič: Tady máš lístek a zdar :D.

AHA, TAK CO TO JAKO BYLO? :D JSEM Z TOHO NEMOHLA JEŠTĚ SNAD HODINU :D
Jinak, jak se máte vy? Už jsem toho dlouho moc nenafotila. Jinak, nevíte o nějaké fotografické soutěži? Ráda bych ;)..
Mějte se :PP

Changé!!

18. september 2011 at 14:35 | Pettrush |  My experiences
Ahoj. Takže. Hned na začátek. Udělala jsem hodně změn, zatím vzhledových. Nejsem u konce se změnami, musím Vám toho hodně sdělit.. Ohledně AFFS a dalších věcí..

Asi by stálo za zmínění.. že blog moc nestíhám. Teďka když ještě musim hlídat bratrance do toho škola.. Takže, moc nečekejte, že tu budu každý den psát článek.. Nemám ani moc na to náladu, úkoly musim dělat, učit se, a potom většinou mi zbyde čas už jenom si lehnout na gauč, a podívat se aspoň na 10 minut televize a prostě jenom relaxovat. Ale každopádně se snažit to stíhat..

Pro affs. Vše budu oznamovat, jenom nevim, jestli to budu stíhat napsat i na Váš blog.. Většinou by jste to měli mít v posledním článku nebo nahoře v menu, kdyby se děli nějaké změny nebo se zvyšovala moje nepřítomnost.. Nebojte se, budete opravdu včas informováni..

Určitě jste si všimili, změny vzhledu.. Ano, prostě někdo často mění blog, a já prostě měnim často vzhled. Hraju si s tim.. Ale tenhle vzhled by mi už mohl déle vydržet--


K dnešku? Nic.. Nuda. Venku přší a já hlídám bratrance. Tak se mějte, komentujte ať mám aspoň co číst :P.
Pá :)

Life is change...

17. september 2011 at 21:29 | Pettrush |  My experiences
Ahoj. Fajn, strašně chci udělat nějakou změnu blogu. Nějakou strašně velkou změnu.. Promazat články, vzhled blogu.. A prostě tak všechno celkově. Porozhlídnout se po blogách.. Nové nápisky.. Asi vyhraje bílá s světle růžovýma nápiskama uvidím.. Co jinak u mě nového? NIC! Škola celkem zatím fajne.. Máme jet se školou do Anglie.. Jsem přihlášená... Strašně se těším. Bude to nejlepší ♥. V rodinkách budem bydlet.. Po dvou... Nejvíc si to užiju..! S moj nejlepší kámoškou ;).. Ale určitě i s dalšíma.. Jinááák.. Hrozně jsem si oblíbila stránku weheartit.com.. nejlepší je :P.. Strašně moc nápadůů.. Úžasných nápadůů.. Se třeba podívejte na tohle :P weheartit.com/entry/14858179... NO COMENTO.

Dneska ještě budu vymýšlet nějaký aspoň trošku zajímavý článek na zítřek :).

Mějte se famfárově.. ;P.

Pááá :PP

Opožděně.. článek do SONČ (4)

12. september 2011 at 19:28 | Pettrush |  Others
Pro adminku: promiň, že píšu opožděně.. Důvody.. Stěhováníí... Škola.. Bylo toho strašně moc.. :/.. Omlouvám se.

Na téma: Moje vysněná budoucnost.

Všichni moji kamarádi, tedy převážně většina chce žít někde jinde.. Zatím vede USA, přibližně New York.. Mě by ani osobně nevadil New York, ale já mám jiné vysněné místo :) ... Je to Paříž... Nikdy jsem tam nebyla, ale já jenom doufám, že se mi ten můj sen splní... Ráda bych tam navštívila jak Eiffelovu věž, tak Disney land. Vypadá to tam opravdu překrásně, teda aspoň z fotek mé kamarády. Jistě jste si všimli mého záhlaví :)).. Chtěla bych to tam celé projít.. Nafotit. Udělat z toho video :). Vylézt na Eiffelovu věž, i když výšky jsou moje slabá stránka, tak... Neodolám!Úplně se tam vidíím...


Podobnou měla moje mamka. Taky doufám, že budu mít!

Je to můj životní sen...Že by nějaká ta chuť blogovat?

9. september 2011 at 19:22 | Pettrush |  My experiences
Ahoj.. Dobrá/špatná zpráva.. Začala jsem mít zase chuť blogovat.. A hlavně.. MÁM ČAS BLOGOVAT! Pač je pátek :)).

Jinak ke škole.. Mám strašněj rozvrh.. Strašněj.. :/. Moc plnej.. Třeba v jeden den mám předměty jako: přírodopis, zeměpis, dějepis někdy i fyzika atd.. A pak jsem strašně unavená.. Ale co.. Nějak to překousnout musim :)

No.. co k dnešku?? Nic :P.. Jenom jsem ráda, že se vrátila zpět k blogování Deniska :) (just-mylife.blog.cz).. Pač.. Na její blog chodím každý den, a opravdu se tam nenudím :)! Někdy zapnu počítač jen kvůli ní ;).

Nemám o čem psát, fakt ne.. Dneska mi natrvalo přiletí bratranec a teta z Anglie.. Důvody? Osobní. Promiňte. Ty fakt budou vědět jenom ti nejbližší :)).

Co plánu jete na víkend? Já asi půjdu s nej kámoškou do iMaxu :).. Potom si asi sedneme někam na kafčo, pokecáme.. Půjdem možná i nakoupit a prostě znáte to :). Musíme toho spolu hodně probrat... Máme si toho hodně co říct, svěřit si a dále :)).

No.. Tak já se půjdu pokouknout po dalších blogách, a asi pustim si nějaký songy :). Tak pa :)

A je to tady ...

5. september 2011 at 16:01 | Pettrush |  My experiences
Hi... Tak a je to tady.. Moje nepřítomnost.. Nebudu se Vám tady jak moc strašně omlouvat... Prostě mě pochopte, začalo 1. září... Povinnosti.. Nakupování sešitů, a dalších věcí.. To určitě sami znáte.. No ještě k táboru. Bylo tam úžasně :)... Spousta nových kamarádůů.. Ani slov k tomu nemám, příští rok tam jedu na 100% určitě! :) Vlastně na ty oba dva tábory :))). Oba dva byly strašně super!!!
No a co u Vás nového :).. U mě ve škole skoro nic.. Jenomže sedím někde jinde, ale co.. Zvyknu si, a neni to tak strašné ! :)..
Tak já se jdu porozhlídnout po blogách... Upravit něco na blogu.. Stáhnout si písničky, a připravit na zítřek do školy.. ://


Pište novinky :))

+ písnička :P


Pořád jí tam na táboře kluci pouštěli :))