August 2011

Jak vypadat co nejlíp na fotce

25. august 2011 at 14:15 | Pettrush |  I write...
Máš doma fotky, které vypadájí tak strašně, že by ses nejraději zahrabala, než abys je někomu ukázala?
Můžeš i nemusíš, se řídit touto radou..

Moc nepózuj - čím přirozeněji budeš vypadat, tím líp bude fotka působit.
Stůj rovně se zdviženou hlavou - tělo otoč lehce na stranu a dej jednu nohu před druhou tak, jak je to na obrázku dole. Díky tomu budeš na fotce v poloprofilu, který je velmi lichotivý.

Fotka je vyfocená mnou, z vlastní knížky :)Usmívej se - nikdo nevypadá dobře, když se tváří ztrápeně. Ostatní ti budou možná radit, abys řekla "sýr", jenže díky tomu můžeš namísto úsměvu vyloudit na tváři spíš škleb. Pro milý přirozený úsměv, který ti dlouho vydrží na rtech, stačí přitlačit jazyk proti kořenů vrchních zubů.

Zdroj z knížky: KNIHA PRO správné HOLKY

Až do konce prázdin..//

23. august 2011 at 12:33 | Pettrush |  My experiences
Ahoj... Tak zítra odjíždim s kamarádkou na anglický tábor... Ale je to tady v česku :))..
Když jsem v sobotu šla s ní na nakupování, kde jsem si mimochodem v New Yorkeru koupila leopardí kalhoty, tak mi nabídla jestli právě s ní nechci jet zítra na tábor, tak proč ne :))). Má být hezky, budeme se koupat, sranda bude.. Akorát mě jediný na tom štve... Že to bude až do konce prázdin.. :///...

Dneska jedu nakupovat nějaké pití, jídlo.. No prostě nějaké mňamky!! :)) A hlavně si potřebuju zabalit!! ;))!!
Možná Vám tu přednastavím nějaké články.. Ale to nevím jistě :)...
Určitě jste si tu všimili, že jsem předělala trošku vzhled blogu, a menu je na pravé straně... Dole jsou obrázky, které jsem dneska fotila a vzala jsem si inspiraci ze mé oblíbené stránky weheartit.com...
Pro větší náhled obrázků, se můžete podívat na následující odkazy! :)


Zákaz kopírovánííííí!!!!!!!!!!!!!!


My hand.

22. august 2011 at 18:52 | Pettrush |  My experiences

Ahoj.. Strašně se mi chce na jinej blog.. Strašně moc.. Ale… Neudělám to.. Tady prostě mám spoustu článkůů.. A prostě mám nějakej vztah k tomuhle blogu…
Řeknu Vám.. Docela mě slušně štve ten blog.cz.. Dneska jsem fakt kvůli němu i třískla do počítače, protože jsem si myslela, že mi nechodí net, ale když jsem potom klikla na facebook a všechno šlo úplně v pohodě, tak mi došlo, že blog.cz, má zase nějaký svůj "bad day".
Ale .. Já to nějak vydržííím.. Snad tu mám aspoň jednoho pravidelného návštěvníka.
Svůj blog nikam nedám, jak jsem řekla, mám k němu nějaký určitý vztah…

Tady máte ode mě fotku

Popis: I ♥ my blog


Nebudu se tu moc rozepisovat.. Mám co dělat, abych napsala další článek, protože…. Prostě jsem si uvědomila, jak mi bylo na téhle dovolené krásně.. Jak tam večer krásně tekla voda v bazénu.. Ten úžasném vodopád. Ty úžasní lidi. Ta úžasná zmrzlina. Ta úžasná písnička "Don Omar - Danza Kuduro ft. Lucenzo". Ty úžasný show. Ta úžasná diskotéka. Ten můj úžasnéj Niki ♥


Jsem ráda, že jsem přemluvila mamku nakonec.. Teďka bych neměla vůbec co psát, a takový úžasný fotky a zážitky bych neměla…:'(..
Strašně se omlouvám!!

19. august 2011 at 20:16 | Pettrush |  My experiences
Čaute :)), všem...

Strašně se Vám omlouvám, že píšu tak po dlohé době..Ale nebyl vůbec čas.. Řešili jsme doma rodinné problémy..
S tetou. Ale to tady vypisovat nebudu, pač to ještě není jisté...A hlavně... K čemu by Vám to bylo..
Prostě se Vám jenom omlouvám..
Tak a teďka k posledním dnům... Ve pondělí jsem byla v Plzni v Technomanii.. Povim Vám.. NEJLEPŠÍ! Strašně moc super to tam bylo.. Myslím si, že lidi kteří se zajímají o vědu a fyziku, tak se tam vyžijou ! :)

Síla magnetu :)


Jsme postavila bratrancovi z dřívek, aby mohl něco shodit :)

V úterý jsem byla v lanovém centru.. Na velké jsem nešla, protože jsem tam už byla minulý rok s táborem.. Jo, byli jsme ve Zbirohu :). Tak jsem lezla po malém s bratrancem a hlídala ho.. Pomáhala jsem mu také připevnit správně karabiny, protože na lano ještě nedošáhnul a aby se mu to nějak nezamotalo :)..


Z výletu jsem si odvezla fotku housenky pod stromem :)


A fotku děla :)

Ve středu, mimochodem na můj svátek, jsem pozvala k nám do města babičku a tetu s bratrancem na minigolf, bylo to tam super!! Krásné to tam je, postavičky z čyřlístku, miška a sýr a takovýhle, hrozně jsme si tam vyhráli, a určitě tam nebyli naposledy! :)
Včéra jsme jeli na nový koupák. Bratranec normálně jel už i na velikém tobogánu, a to mu jsou teprve 4 roky :O!... Potom tam přišel buzerančí plavčík, že nesmíme jezdit blízko za sebou, ale co, bratranec je z Anglie, takže mu ho*no rozuměl a stejně jel, smála jsem se mu do očí (plavčíkovi) jak za náma jel :D a buzeroval, jenže bratranec měl plaveckej kruh :DD a tak jsme nasedli a jelo to jako po másle :DDD. Ujeli jsme mu, a potom nás tam chvilku hledal a my se mu jenom smály za stromem, že nás nevidí, ale nakonec to vzdal :DD..
Teďka už tu budu často, protože dneska odeltěl ráno bratranec..
Btw. dneska jsem nafotila fotky, tak zítra čekejte nával :)!!
Tak se mějte zatím :)))

Po 14-ti dnech...

14. august 2011 at 19:03 | Pettrush |  My experiences
AHÓÓÓJ!!!
Tak jsem zde! :). Dneska ve 12 h, si pro mě přijela mamka do Prahy k Žižkovu, přijela jsem z tábora, kde jsem trávila 14 dní v chatce číslo 10, na trojlůžkovém pokoji s mojí nejlepší kamarádkou Lily... Na chatce jsme nebyly sami, ale na čtyřlůžkovém pokoji byly s náma sousedky. Anéža, Dáňa, Štěpka a Domča :). Strašně jsme si to všichni společně užily. Žádné problémy, hádky a další zbytečnosti!
Naše chatička číslo 10 :)
Věčně neuklizená, špinavá, zaplněná... :)

Jo a prosím o odpuštění u affs :).. Děkuji.. Zítra napíšu více, teďka se musím jít navečeřet, postahovat si písničky a zalehnout :)..