July 2011

Nebyl čas.

30. july 2011 at 13:38 | Pettrush |  My experiences
Ahoj. Moc se Vám omlouvám, že jsem nenapsala články od středy, ale mám toho srašně moc. S bratrancem jezdit každej den na celodenní výlety a vrátíme se vždycky až pozdě večer, ale musím říct, že to stojí za to. Mohla bych Vám sem potom dát videa jestli se povedou. Uvídím. Včéra jsme zavítali na Petřín.. Celou dobu jsem nahrávala krátká videa, která potom sestříhám, teda.. aspoň se pokusím.. Taky mi mamka říkala, že možná pojedem s tim samým kouskem rodiny, jak jsem byla na těch Kanárech do Egypta.. Na týden.. Hned druhý den jak se vrátím z tábora, ale ještě to není vůbec jisté. Ano, teďka jsem přišla na jiné téma... V pondělí odjíždím na 14 dní na tábor... Což mi je trošku líto, když tu budu mít bratrance z Anglie i tetu, a ty vidim jednou za rok.. :(. Ale co, nejlepší kamarádce to přeci udělat nemohu :). Takže tam nejspíš pojedu, asi určitě. Ale s tim Egyptem fakt nevim, ten opravdu ještě není jistej :)...:/. No.. Něco pár přednastavím na těch 14 dní, ale myslím si, že stejně většina z Vás sem chodit nebude... Uvidim, jak vůbec budu mít čas něco přednastavit, protože zachvilku jedeme zase s bratrancem na výlet :).. Jináák. Přihlásila jsem se do fotografické soutěže u blogerky jménem "Týna", první fotka byla na téma "crazy photo" a měla jsem se vyfotit já. Dneska jsem jí to poslala na e-mail. Ale stejně prohraju, pač budu na tom táboře, ale co, aspoň jsem to zkusila.. :/ :)...

Nemůžu se tý písničky zbavit, Kanáry 2011 forever♥


Večer se možná ozvu :). Zatím pá :)

Celodenní výlet ..

27. july 2011 at 21:52 | Pettrush |  My experiences

Začnu fotkou :)

Tak dneska jsme byli s mojí tetou, bratrancem, babičkou a dědou na celodenním výletě. Nejdřív jsme jeli na vláčky, potom na hrad Krakovec a potom jsme se zastavili u řeky :). Bratranec šlápnul do bahna.. A celej se zlil vodou :D.. Takovej trošku zabitej den dneska, ale hezkej :). Spousta fotek, zážitků...
Taky jsem tam stačila potkat mojí kámošku, která přijela na lodi akorát :). Náhoda :))).
Jinak na to téma "Moje zahrada", nevim jestli budu psát, ale asi jo, nebylo ani jedno "ne". Mohli jste a furt můžete hlasovat v minulém článku (Sluneční den.) budu ráda, i za nějakej ten koment :).
Zítra asi napíšu jako dneska večer, máme jet na nějakou věž a potom jít do parku :).
Tak zatím ahoj :))).

Sluneční den.

26. july 2011 at 16:51 | Pettrush |  My experiences
Ahoj =)...
Jak se máte? Jak si užíváte prázdniny? :)). Já maximálně! :). Fakt, takhle jsem si ty prázdniny představovala, a toto neni žádná IRONIE!!! :). Krásně svítí sluníčko, létavý mravenci otravujou, a mám tady hlavně tetu a bratrance z Anglie :)♥.
Včéra jsem dostala docela hodně dárků od tety z Anglie, přeci je to tam levnější a v celku i větší výběr... Přivezla mi spoustu tetování na ruku Justina Biebra, přívesek na krk Justina Bibebra, klíčenku Justina Biebra a malovátka :)... Teďka si asi někdo řekne, že jsem nějaká velká posledlá fanynka Justina Biebra, řeknu Vám to takhle, písničky se mi líbí, ale jenom některé, většinou jsou to fítka.. (ft...). Třeba jako "Never say never", to považuji za velice pěknou písničku :)).. A hlavně se mi líbí Justin jako vzhledově :)).. No jo, patká =DD. I když ji teďka už nemá.. :(.. Když jsem koukala jen tak na seznam.cz, tak jsem tam narazila na velice zajímavý článek právě o Justinovi. Prý si dává měsíční pauzu. No sami si to přečtěte, kliknutím na tento odkaz: http://www.super.cz/3434-zpevak-justin-bieber-si-dava-prestavku-bude-pry-premyslet-sam-nad-sebou.html.
Jo, taky by stálo za zmínění, že jsem si včéra stáhla do mobilu mluvícího Justina :DDD. Je hrozně srandovní! :D. Jsem si to stáhla do počítače, a dala na YouTube, takže tady máte ukázku.. :D. Nejvíc mi přijde srandovní v 0:05, jak říká to "I love you" a zvedne to obočí :D! No podívejte se sami ;).
Jinak, přemýšlela jsem, jestli mám napsat článek na téma "Moje zahrada", tak kdyžtak pište do komentů pod, a hlasujte v anketě :)).
Pokud až večer přijdu, a bude přesahovat více "ano", tak to hned napíšu, fotky už mám předem, a jsou docela povedené :).
Zatim pa :)

Přijede mi bratranec z Anglie ..

25. july 2011 at 18:28 | Pettrush |  My experiences
Ahoj.. Tak dneska večer v 22:30 jedu s mamkou na letiště pro mého bratrance a tetu, žijou totiž v Anglii :) :/.
Hrozně se moc na něj těším, i když jsou mu zatím 4 roky, tak je docela chytrej a mazanej! A i se občas zasměju :)..
Určitě nafotíme spoustu fotek!! :)))... No a já tu mám pro Vás ty slibované fotky z toho výletu, článek najdete zde

Pod fotkou vždy popis :)

Popis: Zaujmulo mě to nebe...
Popis: Nahoře uprostřed, jestli vidíte, tak tam jsme byli ten den také...
Popis: Peace plese ;)
Popis: U skal :)
Jinak k včerejšku, nejlepší kamarádka mi přivezla z dovolené hodinky, které když praštíte s nima o ruku tak se vám zakroutí podle ruky, no nevim jak to jinak mám říct, jo a další jsem dostala kabelku Justina Biebra ♥ .. Mě se prostě líbí on :) (vzhledově).
Později přidám fotku, těch dárků.. Asi zítra :)
Tak já to tu balím :). Pá...
Jinak kdo by ještě chtěl, tak se můžete podívat na tento odkaz: http://pink-shadows.blog.cz/1107/video-z-kanaru, tam najdete to video z Kanárů :)...


Bolí nožky ..

23. july 2011 at 20:28 | Pettrush |  My experiences
Ahojky.. Bolí mě strašně nohy.. Protože jsem dneska ujela asi 40 km na kole.. S mamkou, babičkou a dokonce i s taťkou! :O.. Jo.. Samozdřejmě by stálo za zmínění, že jsem jela na svým mini, pidi kolečku.. Gr..! Si budu muset přát k svátku nový, protože to je nejbližší "významný den" ke kterému si to mohu přát.. :/ :)..
No .. Taky jsem nafotila pár fotek :).. Což jsem ráda, protože fakt jsem hrozně utahaná, a nevim jak to tu zaplnit.. :/. Pod obrázkem vždy popis..
Popis: Foto by moje babička :D Je to foceno do kopce, ale připadá mi, jako kdyby to vypadalo jako do dálky.

Popis: Tato fotka se mi hodně líbí :)

Zejtra přidám další fotky... Teďka si musím jít umýt hlavu.. Zavolat nejlepší kámošce, protože máme zítra oslavu kamaráda...
Btw. Niki mi napsal ♥

Zejtra napíšu delší článek ;)).
Slibuji!
Pro dnešek vše.. :/ Omlouvám se.. :(


Přemýšlecí den ..

22. july 2011 at 17:11 | Pettrush |  My experiences
Ahoj, ahoj...
Dneska jsme nevěděla co dělat.. Tak jsem byla na blogu, fotila, četla si knížku a .... přemýšlela o různých věcech...
Ale nakonec jsem se zakousla furt u jednoho tématu... A to téma je: "Jestli ještě někdy uvidim ty bezva lidi z dovolené"... Představovala jsem si, kam všude pojedem... Ale nakonec jsem se zakousla u vzpomínek... U těch úžasně-krásných vzpomínek ♥. Všechno se mi vybavuje, úplně všechno!!! Jak to tam vypadalo, prostory.. Kde kdo seděl na snídani, na obědě a večeři.. Každý detail...Hrozně se mi stýská.. Ani nevíte jak.. Byl to takový bez problémový týden u bazénu.. Plný super zážitků, krásných zážitků...! Já vim, furt se k tomu vracím, jenže ono to bylo tak hrozně super tam ... :'(...

"Byl to takový bez problémový týden u bazénu.."


U tohohle bazénu... Kde furt bylo porušováno pravidlo "ZÁKAZ SKÁKÁNÍ". Samé průšvihy ! :D Ano.. To bylo naše, ale zase jsme si to hrozně moc všichni užili, HROZNĚ MOC! U tohohle bazénu, kde byl super barman a dělal nám furt koktejl jménem "San Francisco"... U tohohle bazénu, kde furt hráli tu úžasnou písničku... Furt dokolečka.

La Mano Arriba
Cintura Sola
Da Media Vuelta
Danza Kuduro
No Te Canses Ahora
Que Esto Sólo Empieza
Mueve La Cabeza
Danza Kuduro


Pamatuju si, jak si to tam ten barman potichoučku říkal, a já a strejda jsme hrozně chtěli vědět, jak se ten úžasnej Hit s velkým "H" jmenuje... Strejda to potom zjistil od DJe... Bude to totiž dávat do sestříhaného videa...

Dneska jsem fotila. Jak jsem psala už na hoře, tak tady máte dvě fotky..

Je to jedna a ta samá fotka.. Je tam napsán právě ten text té písničky, kterou jsem uvedla výše, a pod tim slovo "NIKI♥" :)..

Doufám, že ty lidi ještě někdy potkám... Hrozně moc si to přeju!! Když si vezmu, že jsme od sebe 346 km.. Tak se mi tak strašně zastýská.. :'(. Můžu jenom doufat.. Jinak, s Nikim si píšem na facebooku. Teda jenom jednou mi odepsal.. Teďka čekám jenom na odopověď :)*.
Tak pro dnešek asi vše.
Pá =) ..

http://www.formspring.me/Pettrush


Detail mého oka

22. july 2011 at 12:04 | Pettrush |  Photose/Videos
Tady máte mé oko :)
Nevěděla jsem co vyfotit, tak mě napadlo přizavřené oko :)
Komenty potěší. Ráda si počtu ;)

Celý den u kámošky

20. july 2011 at 20:01 | Pettrush |  My experiences
Ahojky :). Dneska byl super, teda až na ráno, když byla u nás hrozně veliká bouřka.. Probudila jsem se, a říkám si: "Tak bouřka už odešla".. Tak pomalu usínám, a najednou hrom jak něco! A já zrovna usínala, a lekla jsem se tak strašně, že já nevim co! :DDDD!!!.
No jinak k dnešku.. Byla sem třetí den s tou samou kámoškou. Dneska se toho ale moc nedalo podniknout, pač hodně pršelo.. Nejhorší bylo, jak jsme s kámoškou musely jít pro jejího bráchu do školky, a my frajerky v šortkách no.. A já měla mikinu s krátkýma rukávama. Takže promočená docela :DD.. Ale co, aspoň jsem viděla učitelky ze školky :)).. Vůbec se to tam nezměnilo, hlavně ta 'vůně'... No nic.. S kámoškou jsme koukaly na můj oblíbený film 'Chůva v akci' a potom parodii na Stmívání :).. Bylo to super :).
Ještě jsem zapoměla napsat, že jsme hned nazačátku šly do DM (zase :D), kámoška si tam chtěla koupit ten lak jak mám já, ten jak svítí pod UV zářením.. Babičce jsem měla koupit za úkol voňavku a nějakej závěs do koupelny. Dotoho jsem tam potkala své bývalé spolužáky.. Ale řekli jsme si jenom 'Ahoj'... No a potom začalo tedy úžasně lejt..
Na zítřek mám v plánu jít asi k té kámošce, a pokud budu moc, můžu u ní prý spát.. Ještě jí ráno zavolám, a podle toho napíšu článek buď hned ráno, nebo večer jestli tam nebudu spát :)..
Tak uvidíme :)..
Ty slíbené fotky, jak jsem psala včéra, Vám sem dám zítra... Pokud pojedu ještě k té kámošce, tak jich bude ještě víc, nějak nás to focení začalo bavit! :DDD..
Zakončim to dnes touhle fotkou, kterou také najdete nahoře na lay, tentokrát na levé straně! ;)

Tak se mějte, papa :)*.

Můj třetí článek do Sonč

20. july 2011 at 9:58 | Pettrush |  Others
Tentokrát jsem dostala za úkol napsat článek na téma vzhled a styl. Pustím si k tomu svojí oblíbenou písničku a ta mi snad pomůže se dostat do finále :).

Spousta lidí, spíše dívek se zajímá jak se nalíčit, jak si udělat vlasy, co si vzít na sebe atd. Ani to chtít nemusí, ale často je přinutí to známé 'zapadnutí do kolektivu'. Ale také nesmím vynechat kluky. Ty se samozdřejmě taky rádi fintí a opravdu mi někdy připomínaj, jako kdyby se chovali jak holky. A jsme u prvního stylu. Většina kluků, kteří se fintí jak holky, si hrajou na diskanty. Ale samozdřejmě neříkám, že se nefintí ani kluci, kteří jsou jiných stylů, ale já to beru podle toho, co nejvíc vidim, ať už jsou to kluci, kteří jdou normálně po chodníku, z obchodu, ale stejně je nejvíc případů v mé škole, kde převažuje většina diskantů. Kluci s nagelovanýma hlavičkama, popřipadně s patkou. Kluci, kteří nejsou sami sebou. Potřebují prostě zapadnou do kolektivu. Ale mě se i tento styl z jedné části líbí, z té vzhledové, ale z té vnitřní, když se jeden opičí po druhým, se mi fakt už nelíbí, spíš zhnusuje. Ale já vím, kdo s tímto stylem přišel první, takže mu nijak nekřivdim.
Kluci si většinou vybírají holky, podle vzhledu a jestli se dobře oblékají. Někdo má rád blondýny, někdo brunetky. Ale vůbec nemá cenu se měnit až už kvůli zapadnutí do kolektivu, nebo kvůli klukům. Né, to už nejste vy.. A na tohle se docela hodí jedno přísloví.
"Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie". 
Větsinu holek, které výdám tak po chodníkách, nebo když jsem někde venku, jedou styl barbie... Blondýny v růžovém... Ale co, je to jejich věc :).
Dám jako příklad Dominiku Myslivcovou, která to zpívá i v písničce. Sami se můžete podívat.
Ale jak mě holky znaj, já mám ráda růžuvou, ale nechtěla bych být barbie. Ani nehodlám se odbarvovat na platinově blond.

Druhým stylem, který momentálně potkávám je scene. Holky s natupírovanými vlasy, namalovanými oči, ale co, mě se to líbí, tento styl mě zaujal, a jednu dobu jsem chtěla být :).
Příklad dám, jak jedna holka učí, jak si tupírovat vlasy na scene girl. Toto video mám dobře zmáklé. Jak už jsem psala, chtěla jsem jednu dobu být scene.

Nesnášim, když někdo odsuzuje lidi na první pohled, a ani neví jací jsou uvnitř. Sice nemusí na první pohled vypadat úplně sympaticky, ale povahově můžou být třeba dobří kamarádi.

Tak tímto bych skončila. Jenom chci poděkovat Karamellce Candies, která tato soutěž pořádá, a chtěla bych se zeptat, jestli bude i po této soutěži, nějaká další soutěž (?). Pač mě to začalo strašně bavit, a má opravdu super témata :).

Dneska venku a zítra opáčko

19. july 2011 at 20:55 | Pettrush |  My experiences
Ahoj :). Tak jsem dneska byla celej den venku. Teda až na jednu vyjímku.. Dopoledne jsem jela s babičkou do jazykové školy, kde učí ruštinu, tak jsem tam počkala :)... Furt jsem si pouštěla tu písničku :). Včéra jsem Vám tu nenapsala článek o včerejším venku, kde jsem psala, že s ní teprve půjdu ven, tak to dneska nahradím. Asi by nazačátek stálo za zmínění, že mi ta kámoška, udělala francouzkou manikúru.. Byli jsme také nakupovat v DM, všechni potřeby, které na to potřebujeme. Docela hodně jsem tam utratila.. I za jiné věci, které na francouzkou manikúru opravdu nejsou... Přidám sem fotku. Hned
P.S.: Jak koukám, tak blog.cz zase vymyslel nové vkládání obrázku! Docela nepřehledné, dalo mi to trošku práci, než jsem se zorientovala, ale zase se mi líbí nabídka rozměrů...

Popis
1. Deodorant 'PlayBoy', docela jsem se dlouho rozhodovala, jakou si vyberu, ale vůně mě zaujala tato.
2. Řasenka 'The Colossal volum express'. Doporučila mi ji moje kámoška. Neslepuje vůbec řasy.¨
3. Průhledný lak 'Disco tech', který svítí pod UV zářením. Nejdříve mi připadal trošku tekutý, ale nakonec je jako obyčejný průhledný lak.
4. Zelený lak od značky 's-he stylezone'. Krásný je, taky byl poslední. A hned se bude hezky kombinovat s číslem 5...
5. Žlutý lak od značky 's-he stylezone'. Kombinace s 4 bude super!
6. Meruňkové odličovací tampóny. Jsou naprosto úžasné! Od značky 'Balea'.
7. Tužka na spodní linky. Je od 'miss sporty', číslo je 001.
8. Lak v tyčince na francouzkou manikúru, na bílé okraje. Je naprosto úžasná!

S tou mojí kámoškou jsme udělali spoustu fotek... Ale povedených je opravdu málo, tak to musíme pořádně nahradit zítra.. Fotky Vám sem přidám asi zítra... Abych je sem dala všechny najednou. I fotku té mé francouzké manikúry. Teďka tu odemě budete mít jenom jednu fotku, kterou najdete nahoře na layu a musela jsem ji také nahrát kvůli tomu předčasně.

Popis: Na ruce mám napsáno jméno 'Niki', to je ten kluk z těch Kanárů, byl moc hodný, a byla s nim největší sranda! Opravdu za všechno děkuji, a aspoň tu máš odemě fotku :))).
Tak se tu mějte! Pá :)


Trošku víc smutku ...

18. july 2011 at 12:54 | Pettrush |  My experiences
Ahoj, jak se máte? Jak si užíváte pondělí?? Já jsem na dnešek nemohla vůbec, ale vůbec spát. Furt jsem si musela pouštět tu písničku, na kterou mám tak super zážitky.. Zachvilku jdu jenom s mojí kámoškou ven.. Dlouho jsme se neviděly, tak si snad dobře pokecáme ;).. A snad se mi zpraví trošku nálada.. Vůbec nemám náladu.. Když si vezmu, že ti lidi, bydlí ode mě tak 350 km, tak mi jde úplně mráz po zádech..
Největší problém, který teďka mám je, že ta písnička, na kterou mám ty super zážitky s Nikim, se mi hrozně líbí a chce se mi furt poslouchat dokola, a vůbec se neohrává, ale ten problém je takový, že se mi úplně vybaví každý, kdo byl na tom závěrečným tanci, té show u nás v hotelu.. To jsem Vám nenapsala, když mě vytáhla jedna mamka, takovýho jednoho kluka, taky z Německa, abych šla dozadu tancovat s Nikím, tak jsem si tam nevšimla schodu na parketu, a hodila jsem držku :DDD. Si vybavuju, jak Niki úplně vykulil oči, a jak se mu rovnátka úplně roztáhly do stran.. A ten jeho kámoš Roman, tomu se úplně zježily vlasy! Ale potom jsem šla tancovat dozadu s tim Nikim, i když mě strašně bolela noha jak sem upadla, ale zase jsem si řekla, že je to poslední závěrečný tanec na parketu u nás v hotelu. Tak jsem tam šla, a zase další xichtík, který si pamatuji byl, jak se Niki na mě hezky usmíval s těma rovnátkama, a plácli jsme si :))*. Myslím si, že jsme chtěli oba tancovat spolu.. Písnička trvala sice jenom 3 minuty, ale hrozně moc jsme si to užili, všichni co tam byli!!!! Byl to nejlepší závěrečný tanec! Potom se nám to ale začalo nějak hodně líbit to tancování, a Niki mi řekl anglicky, že jdou s Romanem na diskotéku, tak ať tam jdu taky :). Sice mi to chvilku trvalo, než jsem přemluvila mamku, a Romana rodiče taky nechtěli pustit. Tak jsem šla za jednim pánem, který byl ze Slovenska, a přemluvil jak Romanovi rodiče, tak Nikiho tátu i mojí mamku :).. Tak jsme tam vyrazili. Mamka má natočené video i můj strejda, jak tancuju s Nikim :).. Ale nevim jestli to jsem dám, protože jsem to sama neviděla ! :DDD...
No tak já teďka jdu odpovědět na otázky jedné mojí kámošce a super blogerce, kterou najdete pod přezdívkou 'Týna'' (http://thetyna.blog.cz/) chce totiž semnou dělat rozhovor. Potom se jdu najíst, a potom připravit na venek s tou kámoškou :))).. Tady máte tu písničku, miluju jí♥ Schválně jsem Vám jí sem dala v Chipmunk verzi :)..

Tak zatím pa :)..A měj se určitě líp, než já,..:/ :'(..Gran Canaria 2011♥

17. july 2011 at 18:56 | Pettrush |  My experiences
Ahoj, tak jsem přijela dneska ve 4 hodiny ráno... Z Vídně jsem to celou dobu prospala.. Odlet z Kanárů jsem celý proplakala.. Bylo to tam super.. I teď jsem předchvilí se rozbrečela, protože jsem našla na YouTubku jednu písničku, která se tam furt hrála.. Tady jí máte.
A na tu jsem tancovala s jednim klukem, jmenuje se 'Niki' :)... Si pamatuju, jak se na mě furt usmíval, těma jeho rovnátkama .. :)*. Niki je z Německa, konkrétně z Berlína, a je mu 14 :). Máme hodně fotek.. Ale nechce se mi je tady zveřejňovat.. Taky se nesmí zapomenout na jeho kamaráda jménem 'Roman'.. Ten byl z nějakého městečka (přesný název nevím), ale jenom vím, že to bylo blízko Berlína... To mu bylo 10 let.. Ale byl taky fajn :).. Ale s Nikim byla větší sranda.. I když jsme si toho moc neřekli, tak tam byla velká hrozně moc velká sranda.. Furt jsme v bazénu na sebe cákali :). I s jedním klukem, který je z mé rodiny, a jmenuje se 'Eric', pokud sledujete můj blog nějak delší dobu, tak jsem s nim byla na Mauritiusu tuším někdy v lednu.. I s jeho ségrou tý jsou 3 roky :), ta je hrozně roztomilá a zlatá :). Taková mini ředitelka :)!*. Jede si prostě svojí lajnu.. No a zpět ke Kanárům.. Byli jsme také v loroparku :).. Tak to bude první show :)..


A zároveň to bude i poslední show.. Protože, mě to všechno nebaví formátovat.. :/ Ale přidám 2 fotky z letadla a jednu koláž ještě z LoroParku :).. :)
Ta vpravo je nejlepší! :))!!! (NEMO♥)

Tak já se pro dnešek loučím, pa! :)*

Volné ikonky

16. july 2011 at 14:30 | Pettrush |  Others
Tak mám tu pro Vás, pár volných ikonek, jsou 'celebriťácké'. Nakonci mám uvedený svůj zdroj, tak se nezlobte .. :)

Pořád ikonku, dle Vašich představ si můžeš objednat... Více se dozvíš kluknutím na tuto adresu. http://pink-shadows.blog.cz/1106/ikca-pro-prazdiny.


Pro fanynky Justina Biebra


Pro fanynky Katy Perry
Pro fanynky Avril Lavigne


Tento článek byl přednastaven, z důvodu mé nepřitomnosti a byl napsán dne 8.7.2011 v 13 h.

Fotka z cesty do Brna

15. july 2011 at 14:30 | Pettrush |  Photose/Videos


Ahoooj :). Tak předposlední článek píšu (pro ty co jsou u mě na blogu dneska poprvé, jsem na dovolené na Kanárech...A toto je předposlední přednastavený článek ze dne 7.7.2011 btw. Píšu ho v 18 h). Takže, bylo to tak, že jsme dostali vízo, potom jsme s našema mamkama jely do mekáče, tam jsme se najedely, já jsem si dala zmrzlinu, potom jsme jely k mé nejlepší kámošce domů. Tam jsme obě dvě usnuly, ještě předtim nás otravovali nějací kluci, tak jsme je poslali do p*dele, a bylo to :D. Vyvenčily jsme ještě pejska, šly se projít a šly zase domů. Tam si nejlepší kámoška rychle zabalila a čekaly jsme na mojí mamku, a vyrazily jsme do Brna.. Po cestě jsme se stavily u mekáče, tam jsme si daly s mojí nejlepší kámoškou BOX pro dva s nugetkama, mňam :DD... No nebudu si tu dělat chutě :D..

Takže..už zbývá jenom poslední přednastavený článek, který tu bude zítra 16.7.2011 v 14:30 h :D..

Jedna úžasná fotka z Brna

13. july 2011 at 14:30 | Pettrush |  My experiences

Čáááu.. Tato fotka tu prostě nesmí chybět. Je focená na samospoušť, na mém mobilu. Je to přesně hodinu před odjezdem z Brna. Vyhrabala jsem jí z počítače :). Podle mě, je dokonalá, protože jsem tam s mojí kámoškou, a hlavně nejde mi/nám vidět do xichtu. Mě jste už asi poznali. Jsem ta vpravo, a vedle mě na houpačce, je moje nejlepší kámoška :). Ale já tam vypadám hrozně moc divně, protože zrovna brzdim :DD.. Šla jsem se podívat na ty fotky no, a zrovna to vyfotilo :DD. Mě to fotí na 10x. A toto byla 3. fotka :). Dál jsem to stopla, aby to už nefotilo. No.. a taky jste si tam určitě všimli těch šatů, musela jsem si je držet, protože tam vlál vítr, a jednou mi to úplně ty šaty málem sundalo, do toho mi padaly ramínka no.. bezva :DDD.. Takže na té fotce to vypadá, jako bych měla kraťasy. Jinak toto je také přednastavený článek :). Píšu ho 7.7.2011, v 17 h. Další dva zbývající očekávejte 15.7.2011 a 16.7.2011.. Potom bych už měla napsat čerstvý + přidat ty fotky z Kanárů :)!*.Pár dalších fotek :)

11. july 2011 at 14:30 | Pettrush |  Photose/VideosAhojte.. Jistě jste si všimli, že tuto fotku mám nahoře v záhlaví stejně ostatní fotky, které budu přidávat :). tento článek je zase přednastavený, a psala jsem ho 7.7.2011 v 16 h. Ostatní články čekejte 13.7.2011, 15.7.2011, 16.7.2011... Jak jsem psala už v předchozím přednastaveným článku, 17.7.2011. bych už mohla pravděpodobně napsat článek + přidat moje fotky z Kanárů :).. Tedy.. Ovšem jestli stihneme to letadlo ;D. Což teďka opravdu nevím. Pač jsem na Kanáry ještě neodjela :)..
Články teďka budou o ničem.. Protože jak jsem už psala několikrát, jsou přednastavené :).
Tato fotka je vyfocená u babičky a dědy (z máminčiny strany). Konkrétně u dědy v pokoji. Babička nespí tototiž s dědou ;DD. No, musela jsem sundat takový obraz, protože by byl vidět.. A taky když jsem ho tam nazpět dávala, na mě spadnul :DD.. Takže fákt jsem hroznááá šikulka no.. :DD

Tak papa :)*


Odjíždím...

9. july 2011 at 3:00 | Pettrush |  My experiences
Ahojte... Vím, že jsem psala v jednom z čerstvých článků, že nebudu moc článků přidávat do rubriky 'My experiences', mám k tomu důvod, já opravdu nevím co budu dělat příští týden, natož dneska večer. Takže jsem se rozhodla přidávat do rubriky 'Fotky', protože Vás tento týden budu převážně zaplňovat fotkami :)

Nemám moc co psát, protože tento článek a asi další čtyři články budou přednastaveny, protože jak jste si už určitě přečetli, že budu na Kanárech :). Tento článek jsem napsala 7.7.2011 v 15 h.

Takže, mám pro vás takovou pohyblivou ikonku :) na téma 'Kanáry', jsou tam jenom obrázky, takže...Obrázky jsou od strejdy Googla, protože na Kanáry teprve pojedu, a jedu tam poprvé ツ.

Právě teďka, kdy je tento článek vydaný 9.7.2011 ve 3 h ráno, tak bych měla podle maminčiných předpokladů vyjíždět, jedeme autem do Rakouska na letiště a tam poletíme na Kanáryツ.

Další články čekejte. 11.7.2011, 13.7.2011, 15.7.2011 a 16.7.2011.. 17.7.2011, by už mohly být mé vlastní fotky z Kanárů :)

Dnes v noci odjíždím k moři

8. july 2011 at 15:55 | Pettrush |  My experiencesAhojte, tak už se nemůžu dočkat ;). Dneska mám v plánu jít spát asi v 9 hodin večer, ale nevím no.. ;DD. To je prosím jenom 'plán', u mě se moc plány neplněj! :D.. No co bych Vám tu ještě dneska napsala.. :) No.. Už mám skoro zabaleno.. A docela už mi nastává cestovní horečka :PP. Takže jsem hyperaktivní jak něco! Ach jak já se těším! I od blogu si odpočinu.! Přeci je to jenom těžké vymýšlet články, a furt vzpomínat co dnes bylo...
No aspoň Vám tu ještě dneska dám návštěvnost za milnulý týden.. Docela jsem překvapená, že sem přišlo 89 lidí, když jsem tu vůbec nebyla! Byla jsem totiž v tom nezapomenutelném Brně! :)

Navstevnost za minuly tyden (27.6. 2011 - 3.7. 2011) je:
Pondeli: 28
Utery: 10
Streda: 15
Ctvrtek: 17
Patek: 6
Sobota: 4
Nedele: 9

Celkem: 89

Tak já se s Vámi loučím...
Přednastavené články čekejte
9.7.2011 - 3 h večer
11.7.2011 - 14:30 h odpoledne
13.7.2011 - 14:30 h odpoledne
15.7.2011 - 14:30 h odpoledne
16.7.2011 - 14:30 odpoledne

Což je vše..

Tak papa :)Balím, a balím ..

7. july 2011 at 12:15 | Pettrush |  My experiences

KANÁRSKÉ OSTROVY

(OBRÁZEK Z INTERNETU, POZDĚJI PŘIDÁM SVÉ VLASTNÍ)


Hi ツ. Tak jak se máte? Já dnes mám v plánu se balit, jedu totiž na Kanárské ostrovy :), poprvé.. Tak se už mooc těšíím. Jak jsem Vám psala v předchozím článku, tak jsme měly letět s mamkou z Německa, ale nakonec poletíme z Rakouska :O... No doufám, že nám to neuletí! :DD.. Vyjíždět budeme z pátka na sobotu, někdy asi okolo třetí hodiny večer, takže zítra ještě někdy odpoledne napíšu samozdřejmě článek :))!.. Taky, aby tu nebylo tak prázdno, tak pár článku přednastavím.. Samozdřejmě to nebudou denní zápisky, protože opravdu nevím, co budu dělat, takže v rubrice 'My experiences' toho moc nečekejte.. Články budou asi přednastaveny na 14:30... Co jenom vím, tak v našem **** (čtyř-hvězdičkovém) hotelu, mají být tobogány, nějaké skluzavky :).. Tak si to tam pořádně užiju. Hlavně budu určitě trávit spoustu času v bazénu. No nevím, jestli vlezu do Atlanckého oceánu, protože.. je prý docela studený, jak jsem se ptala takhle lidí, co byli na Kanárech ;D. Takžé brrr.. a bude šipka do bazénu :)ღ. No a abych nezapoměla, tak tam neletíme s mamkou sami, ale zase s našima kamarádama, pokud sleduješ můj blog už déle, tak se tu a začátku objevilo, že letím na Mauritius, do Afriky, a napsala jsem tam, že s naší rodinou, ehm, je to docela složité, ale prostě, letíme tam s bratrancem mé babičky (ze strany mamky) + celá jeho rodina :).. Btw - budou tam také děti, takže si budu moc s kým 'hrát', :D... Né, dělám si srandu, přeci jenom zachvilku oslavím 13-té narozeniny, tak si přeci už jenom nehraju :)... No a abych to dopsala, ta naše rodina neletí z Rakouska, ale z Prahy, totiž, oni si stihli koupit letenku, a my s mamkou ne-e :D. No co, mě to nevadí :DD.. Taky jsem si koupila v knihkupectí knížku 'Deník malého poseroutky', doma jsem už měla ji anglicky, což se jmenuje 'Diary of a wimpy kid', takže si to budu překládat :). Je to úplně stejné, teda až na vyjímku, že anglická verze nemá tvrdé desky, ale tak co, na tom přeci nezáleží! ;). Koupila jsem si 1. díl, takže v letadle budu moc co dělat :). O ehm.. 'zábavu' je postaráno ;). Akorát nevím, co budu dělat v autě ty čtyři hodiny až pojedeme do toho Rakouska, ale co bych asi dělala tak ve tři hodiny ráno žejo, no ale já neusnu, při maminčiný 'hudbě' se fakt nedá usnout :D! Takže to asi zachrání iPod a sluchátka! :))))*.

Tady máte koláž toho Poseroutky :)

A myslím, že dneska to zakončím touto fotkou, kterou můžete najít i na mém záhlaví :)


Takže, teďka jdu přednastavit ty články a ahój :)).

Ještě poprosím o hlas na této adrese http://goodgoodgood.blog.cz/1107/sonc-2-kolo-hlasovani#komentare, jsem tam jako Petra Shadows. Děkuju všem, kteří pro mě hlasovali :).

S mojí nejlepší kámoškou v Brně

6. july 2011 at 12:44 | Pettrush |  My experiences
ČÁU...
Tak tu konečně mám pro vás ten slibovaný článek, jak jsem psala v minulém, jela jsem k mé nejlepší kámošce, konkrétně k její babičce :). No povim vám, bylo to super!!!!! Jezdily jsme vždycky tramvají... Navštívily jsme město, podzemí, hrad Špilberg atd. V městě jsem si stačila koupit i nové šaty :). (viz.fotka)No.. Podle mě jsou dokonalé, ani nebyly drahé, 400 ,- Kč :)..

Tak zpět.. Mají tam dokonalou zrmrzlinu!! Já jsem si vždycky dávala mangovou, protože další byla jabečná, a já mám na jablka alergii ://. Naproti baráku, kde jsem "bydlela", tak byl park, a uprostřed parku bylo hřiště, dokonalé houpačky!! :DD. To bylo fakt bezva no, když jsem včéra měla šaty, a vlál vítr no.. ;DD... No, prostě na Brno budu vzpomínat ještě dlouho, hodně dlouho :))**... Také jsem si tam koupila knížku Justina Biebra, názory že je trapnej atd. mě nezajímaj, nechte si je pro sebe, já mám svůj názor!
Teďka jdu uklízet, protože jedu v sobotu hodně brzo ráno do Německa, a tam jedu na Kanáry, tak se to tu doma musí dát trošičku do pořádku. Víte, my máme totiž objednaný hotel, ale letadlo ne-e-e :DD..

Tak já se loučím, a ještě připíšu do soboty nějaký ten článek určitě :)...

Pokud bych mohla poprosit, hlásli byste prosím na této adrese: http://goodgoodgood.blog.cz/1107/sonc-2-kolo-hlasovani#komentare, jsem tam jako Petra Shadows. A článek, který jsem psala, najdete na této adrese http://pink-shadows.blog.cz/1106/muj-druhy-clanek-do-sonc... Jestli se líbí, tak prosím hlásněte :).. Děkuji moc :)