June 2011

Začínají prázdniny&moje nepřítomnost

29. june 2011 at 23:22 | Pettrush |  My experiences
Ahojte. Nebudu na blogu do 5.7.2011, jedu k mé nejlepší kamarádce, konkrétné k její babičce, máme toho hodně slíbené,takže potom čekejte veliký článek, moc se omlouvám..:(! Užívejte prázdniny!!:-*

Ikča pro prázdiny :)

27. june 2011 at 17:00 | Petra Shadow♥ |  Others
Ahojte. Já jsem prostě neodolala a musela jsem si udělat ikču :)... Hrozně se mi to líbí, jak se to tak krásně hejbééé!! =DD .. No to ostatně každá ikonka!! :DD Tuto ikonku bych tu chtěla nechat aspoň přes prázdiny :)...


Pokud se ti líbí ikonka, a nevíš jak na ní, tak mi napiš na e-mail: justin-love@seznam.cz. Ale jsou také, některé podmínky, a ty jsou:
 • Jako předmět dáš: Klikací a hýbací ikonka
 • Pokud budeš chtít pošleš mi tvé obrázky (dva a více). Můžeš je mít již hotové (naformátované) a nebo mi pošleš obrázky a já ti je naformátuju do menších rozměru, rozměry si můžeš určit + všechny věci co tam chceš mít. A také mi napíšeš jestli chceš, aby se ikonka hýbala rychle, či pomale :).
 • Ikonku ti pošlu maximálně do 24 hodin.
 • Ikonku ti pošlu ve formátu gif., což je super kvalita. (vše funguje, sama jsem to zkoušela)
 • Podepíšeš se + vložíš svůj blog.
To je prosím Vás vše :). Tak prosím pište, při potížích s e-mailem, tak také objednávky beru pod tento článek do komentářů :)).

Se školou na bruslích

27. june 2011 at 15:48 | Petra Shadow♥ |  My experiences
Ahoj, tak jsme dneska byli se školou na bruslích, bylo hrozný horko, palí mě pod očima, protože se mi tam spálila kůže. :/... No byla sranda ;). I jsme se s holkama fotily na můj nový iPad 2 ;). Bylo to supér :)))*. Akorát, že se mi nechtělo vůbec bruslit, protože jsme měla dvě tašky, a my jsme si je musely vozit :/.. No tak jsem si ještě s Terkou (www.thesims2-3-terka.blog.cz) a Míšou (blog údajně nemá) sedly na lavičku a kecaly jsme. Natož moje Alžbětina vzala dráhu, normálně nevim kde vzala tu energii, protože chtěla závodit s třídním :DD.. To bude asi tím, že měla hodně kofeinu v sobě ! ;D Yeah! To bude ono! :DDD. No, potom jsme měli jít na lasergame, ale třídní to nezarezervoval :/, takže z toho bylo NIC. No, ale zítra tam máme jít, ale já si i myslím, že je to tak lepší, protože jsou to vlastně poslední dny, a zítra by jsme se neměli ve škole co dělat, tak aspoň je to hezky takhle rozdělné :)).. I dřív domů se dostanu :)).. No, takže zpět k lasergame, no po té ehmMm "lasergame", která se nakonec neuskutečnila, tak nám třídní koupil zmrzku, no pochutnala jsem si :P. Dala jsem si citrón se šmoulou :)))*.! Po zmrzce jsem musela zavolat mamce, protože jsem jí zapoměla říct ráno, když mě vyzvedávala (spala jsem u babičky), že pokud chci mít rovnou rozchod před lasergame, tak musim mít "uvolněnku", no, takže mi to napsala v smsce :))! Takže když jsem dostala rozchod i moje Alzbětina, tak jsme s radostí vyrazily do Starbucksu, tam jsem Alzbětině koupila Frappuccino s karamelem a šlehačkou, btw. já jsem si nedala, protože mi minule potom nebylo dobře :/... No a surfovaly jsme po internetu na iPááádkůů! :)♥.Řeknu Vám, je to mega luxus ;). Fakt se nebudu nudit o prázdinách, samozdřejmě když nebudu mít u sebe Alžbětinu, s ní se člověk nenudí♥. No a potom mě vyzvedl taťka a teďka spokojeně sedím/ležím u babičky na gauči a těším se na můj ehhhmm. OBĚD. Budou meruňkové knedlíky s tvarohem a cukříkem :)). Takže mňamkááá!!!!!! :P... Užívejte posledního týdnu ;).. Pište na FormSpring (http://www.formspring.me/Pettrush) a určitě si mě přidejte na ICQ (382289887).

Páčko :P..


Můj druhý článek do SONČ :)

26. june 2011 at 16:08 | Petra Shadow♥ |  Others
Jelikož se nudím, tak jsem se rozhodla, že napíšu článek do soutěže SONČ :).

Píšu na téma: Láska

Láska je něco co bolí, začíná to slzamy štěstí, ale bohužel to končí slzamy smutku... Slzy štěstí jsou tehdy, když začínáme mít určitý vztah k člověku, kterého už dlouho chceme a snažíme se ho nějakým způsobem získat, slzy smutku jsou tehdy, když člověk, kterýho milujeme a záleží nám na něm ukončí vztah (necítí to, co mi k němu) a nebo nám odejde do říše mrtvých.


Toto je moje oko, přiznám se, že na této fotce není slza jako slza, ale pouhá kapka vody, kterou jsem vymačkla z kousku látkového kapesníku. Když brečím doopravdy, tak vůbec nemyslím na focení, ale snažím se nějak tu danou věc vyřešit, porozumět ji, a pochopit ji. Důležité je zachovat chladnou hlavu. Docela mi pomáhá "heslo" mé nejlepší kamarádky, které zní: 'Všechno jde nějakým způsobem vyřešit'. Ano, když máte poruce lidi, ať už je to rodina, přátelé či nejlepší kamarádka, jsou to lidi, kteří Vás mají rádi, a společnými silamy Vám nějakým způsobem pomůžou. Sice to může trvat déle, ale pomůžou!

Spousta mladých, ale i starších lidí, chce spáchat sebevraždu, kvůlim lidem, kteří je např. opustili. Ano, já jsem taky už několikrát řekla "chci se zabít", a ani neni to tak dlouho, cca měsíc a půl, ale NIKDY bych to neudělala!!! Ale měla jsem důvod a vztek to říct, a to hodně veliký, já vím, je mi pouhých 12-áct let, ale je to věk, kde člověk se učí milovat. Podle mě, pod 12-áct let, člověk ani neví co to je milovat, uvidí nějakýho člověka jít po chodníku a řekne "miluju ho", ani toho člověka nezná, nic o něm neví, neví jak se chová, a tímto navazuji na další věc, člověka je důležité milovat také z té vnitřní stránky a né z vnější (vzhled). Také je pravda, že spousta lidí (i dětí) si vybírá své "partnery" podle vzhledu, ale jak jsem řekla, je důležité milovat člověka i z té vnitřní stránky.

Dalším mým mottem je: "Bojuj". Ano, já jsem třeba bojovala celý rok, a dočkala jsem se, bohužel jenom na dva dny, ale dočkala. Ale teď si vyčítám, že jsem si to neužívala, to co jsem po tom celý rok toužila, a bohužel musim říct, že opět zase toužím. . Takže další ponaučení, užívej si toho, co si chtěl/a už dlouho dokázat, protože je možné, že to brzo skončí a ty tuto šanci propásneš, protože konec čeká furt zarohem.


Tímto bych chtěla skončit, nemám náladu psát na toto téma delší články, protože mi to jak neni příjemné, tak je mi do breku...

Summer time ♥

25. june 2011 at 17:35 | Petra Shadow♥ |  My experiences
Čaute. Tak jak se máte? Já jsem se dneska fotila, no no .. dopadlo to celkem slušně.. :). Taky jste si určitě všimli nového dessu, no, zatím ho tu nechám, aspoň přes prázdiny :). Uvidíme, nevim co bude zítra, natož za dva měsíce . No a co jak jste se dnes měli, užíváte si víkendu? ;). Já včéra zapoměla vám sem dát ty fotky těch mých tvarů Silly Banz, tak tady jsou :)
Ty nalevo jsou ty nové z C&A :)...

No a teďka mám pro vás jednu fotku z dneška, snad se bude líbit... :P


Jsem se dneska nudila no..:/// :DDD...

Jinak, v pondělí jdeme ze třídou na in-line, se moooooooooooooooc těšíím ;))).. Fakt dneska nemám co psát, fotky jsem vám sem dala, no, a teďka si asi půjdu koupit kebap :) (i když maso moc nemusím) a asi budu na blogu.
Možná že něco dneska ještě připíšu, podle toho jestli budu mýt nějaké nápady.

Jsem online, takže pište na FormSpring (http://formspring.me/Pettrush) ;))).Hlasuj-obrázek měsíce/červenec 2011

25. june 2011 at 13:29 | Petra Shadow♥ |  Picutre of month
Ahojky, tak jak jste si už mohli všimnout, vyhrál v měsíci červen "Facebook", no, ale já vám teď přínáším obrázek měsíce, na měsíc červenec 2011 :). Dlouho jsem přemýšlela, jaké obázky jsem dám, a napadlo mě, že se dám barvy, ale nebudu sem dávat obrázky, protože každej ví, jak jednotlivá barva vypadá ;) :*.

Hlasovat můžeš do: 25.7.2011

A můžeš vybrat z následujících barev:

modrá
bílá
červená
růžová
černá
zelená
oranžová
hnědá
fialová
žlutá
šedá

Hlasuj v anketě pod tímto článkem ;).
Barva která vyhraje, tak bude její obrázek v mém levém menu :P.

Shopping ;)

24. june 2011 at 22:51 | Petra Shadow♥ |  My experiences
Čaute, tak jak se máte? :) Prázdniny se už blíží co? My dneska měli jenom 5 hodin :), ve škole byla sranda.. Jenom nepřišla moje Alžbětina :(, její blbě po KFC, jako mě před týdnem, ale největší problém je, že jsem si dneska zase dala ten B-smart s mini twistrem a nepomyslela jsem na to, že mi po tom zítra bude určitě blbě... Bože. No nic :), jak už jste mohli vyčíst z nadpisu, dnes jsem shoppovala, tedy nakupovala :). Šly jsme s mojí kámoškou Andy nakupovat, bylo to fájn :). Docela jsem utratila těch 500 Kč, co mi mamka včéra dala no... :D NO COMMENT! No samozdřejmě jsem vám to nafotila ;).. Takže photo!

1 = Stíny Mickey Maus, hned jak jsem je viděla, tak jsem je musela mít, jdou dokonalé, stály okolo 150 Kč (?), a jsou z H&M :).
2 = Taštička Mickey Maus, dokonalá!!! Stála okolo 100 Kč (?), a obchod je opět H&M ;).
3 = Prstýnek, máme s mojí kámoškou Andy jako zásnubní (ze srandy), protože jsme v zasnoubení na facebooku ;), je z obchodu C&A a byl v slevovém stojanu, takže stál 60 Kč :).
4 = Body Splash, s vůní "COCONUT&LIME", hned se s nim budu mazat o prázdninách :), stál kolem 150 Kč, a koupila jsem ho jak jinde než v H&M.
5 = Modrý lak na nehty, od značky Hello Kitty, stál kolem 100 Kč, a je z obchodu H&M. Já jsem si nakonec jedné ruky, přesněji na malíček nasypala tmavě modré třpytky, vypadá to docela hezky :)(viz.fotka).6= Moje nové Silly Bandz, jsou z obchodu C&A, jeden balíček stál 50 Kč, a obsahuje 5 tvarů a jsou tam dvakrát, takže je tam dohromady 10 náramků, já jsem si koupila dva balíčky, abych měla na každou ruku 10, jo a je to spíše na štíhlější ruce, ale dá se to normálně vytáhnout ;). (viz. fotka).

No a teďka už dál do shoppingu, já jsem se vás chtěla zeptat jestli máte rádi balerínky? Protože já jako malá jsem je moc nemusela, ale docela jsem se překvapila, protože jsem měla teďka poseldní dva dny baleríky, no není se divit, protože jsou "námořnického stylu", teď ještě ta šikovnost, a udělat ty nehty :).. No nic, zakončim to fotkou balerínek ;)..Tak se tu mějte ;), pište na FormSpring (http://www.formspring.me/Pettrush).. Ať si mám co číst, páčko ;).I ♥ Silly Bandz

23. june 2011 at 21:04 | Petra Shadow♥ |  My experiences
Ahoooooooooooooooooooj, promiňte, že jsem nenapsala včéra. Napíšu vám dnešek a včerejšek. Takže, včéra jsme nacvičovali na takovou slavnost, která byla dneska. Byly to takové ty 50-tá, 60-tá a 80-tá léta, takže Pomáda atd. ;). Nemám k tomu co říci ;D. Potom odpoledne jsem šla k Lily (Alžbětina - moje BFFka), zašli jsme do KFC na B-smart, a potom šly k ní :).. Tam jsme se vyblbly jak něco, jsme si namalovaly červenou rtěnkou celej xicht! :D a já ještě řasenkou kníra, takže radši NO COMENT! :D. Někdy sem přidám fotku, fotila to moje mamka, a tu taky sehnat, takže... si prosím počkejte, ale do konce týdne mi to tady mohlo být :D. No teďka k dnešku, takže jak jsem už řekla, včéra jsme nacvičovali na tu slavnost, ráno jsme taky nacvičovali, a teďka odpoledne to už bylo na ostro před rodiči. Bylo to fájn ;). Jinak, jak jste si mohli všimnout už názvu I ♥ Silly Bandz, dneska jsem je dostala od kámošky z Francie :), jsou božííí !!!!!!! Fakt už nemám co dneska psát, ale zítra čekejte fotky, koupila jsem si trička v NY ;)..
Tak pá ;)*Nehty na léto ☼

21. june 2011 at 12:35 | Petra Shadow♥ |  My style
ČÁGO. Tak jsem se tak koukala po strejdovy Googlu, a narazila jsem na úžasné zbarvení nehtů :)).. Doléčuju se, a teďka dostávám nápady co dělát (mimo počítač), což je neobvyklé ;). Takže to půjdu některé zkusit, dala jsem tu jenom dva, kdyžtak potom něco ještě dodám, podle vašich komentářů. Pod mým novým oddělovačem naleznete fotky a mé komentáře :).
Moje poznámka: Na léto se určitě hodí výrazné barvy, tato móda je hodně profláknutá, mě osobně se moc nelíbí jiná barva na konci nehtu, ale to je přece každýho názor a věc. Já bych teda spíš brala jednu barvu na jeden nehet, určitě bych konbinovala barvy typu: modrá, červená, , žlutá, zelená, oranžová a spoustu dalších.. Dala bych spíše ty neonovější, a vůbec bych nedávala takové ty rudé červené, tmavě modré atd. Neni to narážka na vás styl, každému se líbí něco jiného, ale prostě je léto ☼, no nic, teďka jsem pro vás připravila takovou koláž :)... je to MŮJ NÁZOR, a nikomu ho necpu. Laky bych kupovala v nějakých značkových obchodech nebo drogériích, jako je například 'DM, Rossmann, Marks & Spencer, Spehora a další. Aby to dlouho vydrželo :).

Moje poznámka: Tento styl lakování se mi velice začal líbit. Já osobně bych si nalakovala ten nehet (třetí zleva) na všechny nehty, ale to je už jak říkám, každého věc :). Možná bych na konec nedala tu hvězdičku, ale puntík a učervené bych rozhodně zůstala, protože mi to připadá jako fájn nápad. I tentokrát bych nechala vyjímku, a dala bych tam tu tmavě modrou, i když na hoře jsem říkala že moc ne, ale tento "námořnický styl" se mi líbí. Zase jsem připravila koláž, mého osobního názoru. Podle mě, je lepší opradu ten tmavší, no však posuďte sami. Laky bych kupovala v nějakých značkových obchodech nebo drogériích, jako je například 'DM, Rossmann, Marks & Spencer, Spehora a další. Aby to dlouho vydrželo :).

PROSÍM NEKOPÍRUJTE, DALO MI TO PRÁCI!!!! NO A KDYŽ TO BUDE HODNĚ NUTNÉ TAK SE ZDROJEM, KTERÝ NAJDETE V MENU, AEL RADŠI VÁM HO DÁM SEM.

UČITĚ PŘIPIŠ SVŮJ VLASTNÍ NÁZOR, BUDU RÁDA ;) !Aspoň týden nechci vidět Skittlsky

20. june 2011 at 15:58 | Petra Shadow♥ |  My experiences
Čaute. Hrozně se omlouvám, že jsem nepřidala teďka poslední dva dny články, ale bylo mi hrozně špatně... V sobotu jsem jela s mojí Alžbětinou na brusle, vůbec jsme si nezabruslily, protože začalo pršet, a taky měli chvilku spoždění, protože jí musela koupit její mamka nové brusle, má takové hezké, nové, bílé :).. No, takže jsme se jenom najedly, a potom jsme jely do nemocnice za našim kamarádem, udělal si něco se zádama .. Tak jsme ho šly navštívit. No, jely jsme si ještě koupit bonbóny k benzíně, tak jsem si vzala Skittlsky, za 10 Kč, byly v nějaké akci, a docela jsem se jich přežrala... A ještě na to jsem si dala KFC. No, a taky, že se mi to vyplatilo, včera ráno mě začalo bolet břicho, až jsem se potom dvakrát vyzvarcela, převážně ty Skittlsky :( :( :(... No, takže si dávam aspoň týdenní pauzu od Skittlsek!! Teďka žiju jenom na Coca-Cole, hroznovém cukru s příchutí jahod, a na piškotech. Zítra snad už půjdu do školy, ale nejvíc se těším už na prázdiny, až pojedu do Anglie, za mojí tetou a bratrancem, a s mojí Alžbětinou na tábor :))..Jinak pište prosím do formspringu (http://formspring.me/Pettrush), jsem on-line, a taky určitě piště názor, na novou rekonstrukci :)).Miluju čokoládu ♥

16. june 2011 at 13:41 | Petra Shadow♥ |  My experiences
Čaute. Dneska napíšu článek brzo, protože využívám přestávky, kdy se neučím zemák. Nejsem ve škole, protože je ta stávka. Zítra mám přezkoušení, tak držte palce!!! Jinak, ano, zase jste už vyčetli z nadpisu, že miluju čokoládu ♥, prostě bez ní se nedá žít, ale nechutná mi oříšková (alergie ;D), a ani moc nemusim hořkou, i když vím, že je zdravá, ale nejvíc mi prostě chutná mléčná, ale také i bílá, ale prostě mléčná forever ♥. Zkoušela jsem dneska zase fotit, tentokrát ale ne sebe, protože se mi to nějak v poslední době nedaří, ale takové ty blbosti. Ale jedna fotka semnou se mi docela podařila.. Tak se podívejte :)

Popis: Né, to není reklama na Kinder Bueno ;))
Jinak jak se máte? No, u mě to je tak napůl. Teďka hold mám období, dohánění těch známek do školy + ještě nějaké testy, a také mám poslední dny, s člověkem, kterýho mám moc ráda ♥. No nic... Tak aspoň se snad ta fotka líbí, a komenty (?) :)))* A dnešní písnička je tato.
Miluju haribáčky ♥

15. june 2011 at 17:06 | Petra Shadow♥ |  My experiences
Čaute. Tak jak se vede? U mě docela pohodička ;).. Dneska ve škole byla docela sranda :P... Jsme se s mojí Alžbětinou nasmály jak něco ;DD... Jak jste si určitě všimli, od nadpisu, tak miluju haribáčky ♥, ano, dnes jsem přinesla do školy velkej pytlík s malinkejma haribáčkama, a byla to mňamka ;)♥... Jinak, co plánujete na prázdiny? :). Já první týden v červenci budu u Alžbětiny v Brně (u její babičky), chtějí mi ukázat Brno, potom 10. bychom měly jet s Alžbětinou a mojí mamkou do Rakouska, ano, "střídavá péče" :D... No, ale potom bych ráda jela s Alžbětinou do Anglie, "učit" se angličtinu :D, bydlely bychom v nějaké anglické rodině, nebo u mé tety v Anglii, ale spíš asi v té rodině, protože u mé tety tam nikde neni škola pro cizince... ://... No ale nevadí, ale prostě ráda bych tam jela :), byly by to ty nejlepší prázdiny, a já už vím i teď, že budou ♥... A také se těším, až přijede moje teta z Anglie, i s mým 4-lettým bratrancem, si zase pokecáme ;D... Jo a abych nezapoměla, také jedu s Alžbětinou na 14 dní na tábor ;D. Takžéééééééééééé -> "Alžbětina's holiday ♥"... No, už teď se těším, jenom přežít tu školu, ale to se nějak zvládne, těch pár posledních týdnů :).. Ale hrozně se mi bude stejskat po jedné osobě, no a ještě víc, při pomyšlení, že máme jít s Alžbětinou na jinou školu :'(((.. Ano, je mi do pláče, proto teď tato fotka: :'( - popis = Začíná to slzama štěstí, končí to slzamy smutku :( ♥.

A teď zpět, k haribáčkům ♥, já jsem přemýšlela o tom, že založím anketu pod tento článek, protože by mě zajímalo, jaký haribáček vám nejvíce chutná :) ♥, takže plískujů, hlásněte :), můj výzkum ;D..Hlasuj - obrázek měsíce/červen 2011

12. june 2011 at 10:50 | Petra Shadow♥ |  Picutre of month
Ahoj, tentokrát je téma "Nejlepší komunikace na počítači je na.."
Můžete vybírat ze následujících možností - Facebook, Skype, ICQ, Jiné..., Nekomunikuji...
Dole bude anketka, tak tam prosím hlásni
Hlasovat můžeš do: 25.6.2011
A teďka obrázky, mých třech zmíněných komunikačních programů ;)

Moje kosmetika 0.1

11. june 2011 at 14:17 | Petra Shadow♥ |  My style
Čaute, tak jsem se rozhodla, že sem vám dám mojí kosmetickou taštičku a její obsah... Obrázky jsou číslované a vysvětivky jsou pod obrázkem ;).
Vysvětlivky:
 1. lesk na rty, který jsem dostala cca před týdnem od mé tety z Anglie :), lesk nemá žádnou příchuť a je růžový (značka - Glam Shine)
 2. tuhý make-up, na zamaskování pupínků také jsem dostala cca před týdnem od mé tety z Anglie, má tělovou barvu (značka - Benefit)
 3. černá tužka na linky, ano, také od tety z Anglie :) (zančka - Estée Lauder)
 4. lesk na rty, v tubě s štětečkem, od tety z Anglie :) (značka - Touche Brillance)
 5. černá řasenka od babičky :) (značka - Estée Lauder)
 6. malé, bílé zrcátko do kabelky, od maminčiny sestřenice (značka - neznámá)
 7. lehce vodové stíny od tety z Anglie :), v barvách bílá (lehce do tělova) a hnědá, součástí je také štěteček (značka - Wetnwild)
 8. ano, v každé kosmetické taštičce musí být tampón na odličování (značka - nevim :D)
 9. voňavka "Tommy Girl", od mamky :), (značka - koupila mi jí v Estée Lauder, ale je od Tommy Hilfigera)
 10. vodový make-up, je tělový, od tety z Anglie (značka - Natural Radiance)
 11. náhradní štěteček, od maminčiny sestřenice (značka - neznámá)
 12. pilník na nehty, myslím že je z nějakého časopisu (nejsem si jístá, tím pádem, značka - neznámá)
 13. hřeben na vlasy :), který jsem s koupila sama v drogérii :), aspoň tedy myslím (značka - neznámá)
 14. moje taštička "Hello Kitty" od mého taťky, myslím, že mi jí koupil v Americe :) (značka - Hello Kitty)

Také používáš něco stejného jako já? Máš součástí své kosmetické taštičky ještě něco jiného? Tak napiš do komentářů nebo na FormSpringu.

http://www.formspring.me/Pettrush


www.polyvore.com

11. june 2011 at 11:16 | Petra Shadow♥ |  My style
Čaute, tak jsem zase pro vás připravila takový návrh...Ano, tenhle styl se mi líbí. Koženková případně kožená bunda, černé šortky a conversky k tomu... Koženkovou bundu mám podobnou, šorky plus mínus stejné a conversky jiné, já je mám s takovou pani pod tim je napsáno "Blondie" a růžově-neonové tkaničky :))..
Libí se ti tento styl? Nelíbí? Tvůj návrh? Napiš do komentářů :)

http://www.formspring.me/Pettrush


10.6.2011

10. june 2011 at 23:27 | Petra Shadow♥ |  My experiences
Čaute.

Jak je? U mě docela v pohodě ;), jsem dneska dělala zkoušky z AJ, Movers, dozvěděla jsem se na speakingu, že moje angličtina je "excelent" ;DD. Jinak, bylo to celkem lehké. Vlastně úplně stejné, jako na tom jazykáči. Jinak, včéra jsem udělala zkoušky z příčné flétny, byla jsem absolventka, což znamená, že mám čtyři roky studia za sebou, ale předtim jsem hrála na zobcovou flétnu, takže de facto cca šest let. No a udělala jsem ty zkoušky na jedničku, takže předchvilkou jsem se vrátil z nákupu, protože mamka mi slíbila odměnu :).. Což se u ní jentak nevidí ;D. Vlastně všechno mám z New Yorkru. Koupila jsem si tam takové džínové tříčtvrťáky, které mi mamka s radostí samozdřejmě schválila, potom takové žluté tričko s nějakejma panďulákama (btw. pamatuju si, že jednoho z těch panďuláků jsem měla jako plyšáka, když jsem byla malá :D)... No a potom přišla "maminčina pohroma", když mi vrazila do kabinky a uviděla, že na sobě mám konženkovou černou bundu, její věta zněla "Takže ty, si nebudeš pařit jenom v converskách, ale i v koženkové bundě jo?", tak v tu chvíli jsem věděla, že mám po bundě.. ://.. No tak jsme šly zaplatit ty džínové kalhoty a to žluté tričko s panďulákama. Mamku jsem ještě přemlouvala na tu koženkovou černou bundu. Zaplatila, a řekla mi ať jí ukážu na jakém stojanu ta bunda je a jak mi je, bunda pasovala a teďka mi už šťastně visí na věšáku ve škříni.. Jo a ještě si zajdu do Jennyfer pro takovej hezkej pásek :P.

Jinak, založila jsem si taky FormSpring, takže pište! ;)))

http://www.formspring.me/Pettrush


Můj nový dess.

10. june 2011 at 19:14 | Petra Shadow♥ |  Others
Určitě jste si všimli, že jsem změnila dess, ano, mám důvod. Už si tam nechci dávat jako záhlaví mojí fotku, nechci, mám spoustu důvodů, tak jsem tam dala 4 věci co mám ráda.

1. Jsou Conversky, prostě já tu značku miluju!!! Mám dvoje conversky a jednu tašku :).

2. Paříž, prostě hrozně se mi líbí francozština a Paříž je nádherné město :).

3. Peace, totu mám kvůli mé nej kámošce, ta to furt ukazuje, mír!!! :).

4. Starbucks, miluju! Hlavně Frapučíno s karamelem!! Mňam!! :).

Můj návrh (http://www.polyvore.com)

6. june 2011 at 21:06 | Petra Shadow♥ |  Others
Tak jsem udělala takový můj návrh na stránce http://www.polyvore.com/, je to hrozně dobrá stránka a myslím si, že se přidá do skupiny mých oblíbených :). Tak tady to máte :)